(42) Przegląd Piśmiennictwa Teologicznego Rok XXI, nr 42

Książka w sprzedaży Książka w sprzedaży

ISSN: 1425-7998
Rok wydania: 2015
Jest to czasopismo o charakterze bibliograficznym, które zamieszcza opisy książek wydanych w Polsce. Zawiera recenzje i omówienia książek z teologii oraz dyscyplin pokrewnych tj. filozofii, psychologii religii, kultury i sztuki, historii Kościoła itp. Czasopismo to jest dużą pomocą dla studentów i pracowników naukowych, którzy zbierają materiały do swoich prac naukowych.