(nr 022) Żydzi - chrześcijanie - muzułmanie. Co ich łączy - co ich dzieli?

Nowość

ISBN: 978-83-65860-39-2
Rok wydania: 2018
Niniejszy tom zawiera opracowane pod kątem publikacji referaty wygłoszone w ramach wspólnego projektu badawczego pomiędzy Wydziałem Teologii Katolickiej Westfalskiego Uniwersytetu Wilhelma w Monastyrze i Wydziałem Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego na temat: "Żydzi - chrześcijanie - muzułmanie. Co ich łączy - co ich dzieli?". Wspólna konferencja odbyła się w dniach 10-11 maja 2017 roku w Opolu.